Zwroty

Klient ma prawo do zwrotu Towaru (prawo do Odstąpienia od Umowy ) w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki (decyduje data odbioru na dowodzie dostawy). Towar przysłany po upływie terminu 14 dni nie będzie przyjmowany.

Klient może zwrócić towar tylko wtedy, gdy jest on nieużywany, pozbawiony zapachu, czysty, z metkami i kompletny w oryginalnym opakowaniu.

W przypadkach kiedy przesyłka jest nieodebrana z paczkomatu lub od kuriera i wraca do sprzedawcy koszt zwrotnej wysyłki ponosi Kupujący. Inpost – 12zł, DPD – 15zł

Ponieważ jesteśmy sprzedawcą bielizny, w niektórych przypadkach asortyment nie kwalifikuje się do zwrotu ze względów higienicznych. Takimi produktami mogą być figi, body, bielizna erotyczna i inne, gdzie figi stanowią integralną część bielizny intymnej, a produkt sprzedany był w zabezpieczonym opakowaniu.

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

pkt 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Więcej informacji o prawach konsumenta TUTAJ

Jeśli masz pytania, lub potrzebujesz pomocy w ramach zwrotu lub wymiany asortymentu, skontaktuj się z nami. Jako eksperci w brafittingu i specjaliści w bieliźnie do zadań specjalnych, pomożemy w doborze alternatywnych rozwiązań!

Jak zwracać towar?

  • Najszybsza i najtańsza forma wykonania zwrotu, w razie koniecznosci, to zwrot do Paczkomatu Inpost.
  • Usługa Szybkie Zwroty jest dostępna tylko dla Klientów sklepu Bilbette Outlet.
  • Koszt usługi 12zł ponosi Kupujący.
  • Wpłatę należy wykonać na konto bankowe Bilbette Outlet przed skorzystaniem z serwisu.
  • Nr konta: 28 1750 0012 0000 0000 3895 5478
  • Po dokonaniu wpłaty, przejdź do serwisu “Zwracam”, tam wybierz sklep “Bilbette Outlet”, a następnie wypełnij formularz zwrotu.
  • Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy autoryzację zwrotu SMS’em na Twój numer komórki.
  • Jak tylko otrzymasz potwierdzenie, nadaj zwrot z jakiegokolwiek paczkomatu zaoszczędzajac swój cenny czas.

Jak dokonujemy zwrotu w systemie Szybkie Zwroty Inpost:

PROSIMY NIE WYSYŁAĆ ZWROTÓW DO PACZKOMATÓW POZA SERWISEM SZYBKIE ZWROTY INPOST

JEŚLI PREFERUJESZ DOKONANIE ZWROTU NA WŁASNĄ RĘKĘ, NASZ ADRES: BILBETTE, UL MIŁA 4, 39-300 MIELEC.

PROSIMY NIE WYSYŁAĆ PRZESYŁEK LISTEM POLECONYM POCZTA POLSKA PONIEWAŻ NASI PRACOWNICY NIE MAJĄ MOŻLIWOŚCI ODBIERANIA FIRMOWYCH AWIZ Z PLACÓWEK POCZTY POLSKIEJ. DZIĘKUJEMY.