Realizacja i koszty dostawy

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

  • Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
  • Sprzedaż Bonów Podarunkowych wiąże się z opłata dostawy za 7,70zł.
  • Zamówienia powyżej 250zł kwalifikują się na bezpłatną dostawę. W razie odstąpienia od umowy – opłata przesyłki zostanie naliczona, jeśli wartość zamówienia zmaleje do / lub poniżej 250zł.

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

  • Przesyłka pocztowa.
  • Przesyłka kurierska.
  • Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Miła 4, 39-300 Mielec – w Dni Robocze, w godzinach od 10:00 do 17:00, w Soboty, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w godzinach od 10:00 do 13:00.

Koszty dostawy Produktu do Klienta

Forma dostawyZamówienia przedpłaconePłatne przy odbiorzeCzas przygotowania przesyłki do odbioru
Przesyłka Paczkomat InPost12złx24 godziny
Przesyłka kurierska InPost12.00złx24 godziny
Przesyłka kurierska DPD13.50zł16zł24 godziny
Bon Podarunkowy7,70złx24 godziny
Odbiór osobistyxx24 godziny

Cennik obowiązuje na przesyłki realizowane na terenie Polski do 5 kg.

Prosimy o indywidualny kontakt z nami w sprawie przesyłek poza teren Polski.

Termin dostawy Produktu do Klienta – 24-48h

Wszystkie zamówienia przygotowywane są w przeciągu 24h. Zamówienia otrzymane do 12.oo w południe wysyłane są tego samego dnia. Jeśli zamówienie napłynie po godzinie 12.00 w południe, nie gwarantujemy wysyłki tego samego dnia.

Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta

W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1 Dnia Roboczego, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 2 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznej lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności w systemie ratalnym – od dnia powiadomienia Sprzedawcy przez kredytodawcę o zawarciu z Klientem umowy kredytowej, nie później jednak niż od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy środkami z udzielonego Klientowi kredytu