Realizacja i koszty dostawy

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

  • Przesyłka pocztowa.
  • Przesyłka kurierska.
  • Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. Miła 4, 39-300 Mielec – w Dni Robocze, w godzinach od 10:00 do 17:00, w Soboty, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w godzinach od 10:00 do 14:00.

Koszty dostawy Produktu do Klienta

16zł48 godzin

16zł48godzin

 

Forma dostawy Zamówienia przedpłacone Płatne przy odbiorze Czas przygotowania przesyłki do odbioru
Poczta Polska Pocztex24 35zł x x
Poczta Polska Kurier48 15zł 16zł 48 godzin
Kurier48 Odbiór w Punkcie – Poczta Polska lub Stacja Orlen* 15zł 14zł 48 godzin
Przesyłka kurierska DPD 15zł 16zł 48 godzin
Odbiór osobisty ** GRATIS GRATIS 48 godzin
Bon Podarunkowy 7,70zł x 48 godzin
Poczta Polska List Polecony 11zł x 48 godzin

 

*Punkty odbioru przesyłek Poczty Polskiej w serwisie Kurier48: http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl

** Punkt odbioru osobistego: Mielec, Salon Wystawowy, Ul Miła 4, w godzinach otwarcia.

Cennik obowiązuje na przesyłki realizowane na terenie Polski do 30 kg.

Prosimy o indywidualny kontakt z nami w sprawie przesyłek poza teren Polski.

Termin dostawy Produktu do Klienta

Termin wynosi do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin (prosimy zobaczyć tabelke powyżej). W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności w systemie ratalnym – od dnia powiadomienia Sprzedawcy przez kredytodawcę o zawarciu z Klientem umowy kredytowej, nie później jednak niż od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy środkami z udzielonego Klientowi kredytu.

Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta

W przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 2 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 2 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

  • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
  • przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności w systemie ratalnym – od dnia powiadomienia Sprzedawcy przez kredytodawcę o zawarciu z Klientem umowy kredytowej, nie później jednak niż od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy środkami z udzielonego Klientowi kredytu