O Bilbette Outlet

[lab_heading title=”O nas” el_class=”about-us-title” css=”.vc_custom_1496652604305{margin-bottom: 0px !important;}”][/lab_heading]

Witamy w Bilbette Outlet!

Oferujemy wysokiej jakości bieliznę w korzystnych cenach outletowych – aż do 80% poniżej sugerowanych cen detalicznych (RRP)! Nasz towar pochodzi od renomowanych marek zachodnich takich jak Marks&Spencer, Triumph, Ann Summers, Panache, DKNY, Wonderbra, Boux Avenue, Heidi Klum, Stella McCartney i innych.

Jesteśmy dumni z faktu, że nie jesteśmy przeciętnym sklepem z bielizną. Wyróżnia nas to, że sprowadzamy towar bezpośrednio od producenta – jesteśmy importerem, hurtownikiem i sprzedawcą detalicznym w jednym. W ten sposób marże pośredników zostają w Twojej kieszeni.

Na specjalną uwagę zasługuje nasz kącik Prosto od Producenta, gdzie oferujemy szeroki wybór bielizny znanych marek z tzw ‘odciętą metką’. Metki te są odcięte lub skrócone ze względu na politykę ochrony marki, w celu powtórnego wprowadzenia produktu do sprzedaży detalicznej. Wszystkie produkty są certyfikowane jako oryginalne i pochodzą prosto od producenta.

Nasz kącik Prosto od Producenta cieszy się ogromną popularnością ze względu na bezkonkurencyjne ceny i wysokiej jakości towar. Klientki informują nas, że zawsze po zakupie odcinają wszyte metki ze względu na komfort noszenia intymnej bielizny, więc nie ma to dla nich znaczenia, czy jest ona odcięta przed lub po zakupie.

W ofercie Ekskluzywna proponujemy ekskluzywny asortyment sprzedawany również w cenach outletowych. W tej kategorii wszystkie metki i oznakowania marki są zachowane.

Zapewniamy szeroki asortyment towarów, dogodne warunki handlowe, atrakcyjne promocje, fachową obsługę i szybką realizację zamówień.

Zaglądajcie do nas regularnie, bo towary cieszą się dużą popularnością i szybko się wyprzedają! Zachęcamy do polubienia nas na Facebooku i Instagramie gdzie oglaszamy promocje, konkursy i nowe kolekcje.

Newsletter ma na celu informowanie stałych klientów w Klubie Bilbette o przedsprzedaży, co umożliwia dokonanie rezerwacji nowych towarów, jeszcze przed ukazaniem się ich w e-sklepie.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za okazane nam zaufanie!

 

Zespół Bilbette Outlet

 

Outlet – sklep fabryczny, sprzedający nowy towar producenta. Może to być również określenie dla towaru pochodzącego z końcówek serii, nadwyżek produkcyjnych, pozostałości niesprzedanych przez sklepy pierwotnego przeznaczenia danej marki. Często są to kolekcje z ubiegłych sezonów, a także aktualne. Towar outletowy może nie posiadać kompletnych metek (części lub wszystkich).
Poniedziałek – Piątek
10:00 17:00
Sobota – Niedziela
Nieczynne
Obsługa klienta 24h