Częste pytania

SPIS TREŚCI:

I. Bony podarunkowe

II. Dostępność towaru

III. Ekskluzywna

IV. Hurt

V. Jakość towaru

VI. Kącik Prosto od Producenta

VII. Klub Bilbette

VIII. Płatności i dostawa

IX. Rozmiary

X. Salon Wystawowy

I. BONY PODARUNKOWE 

1. Co to są bony podarunkowe? Bon podarunkowy to elektroniczna forma bonu towarowego. Bon można nabyć w naszym e-sklepie na stronie produktów i jest dostępny w 3 nominałach: 50, 100 i 200 zł. Po opłaceniu zamówienia Bon jest wysyłany pocztą do zamawiającego. Posidacz Bonu może go wykorzystać na dowolną bieliznę w całym asortymencie sklepu. Jesteśmy jedną z niewielu firm oferujących Bony, które nie mają terminu ważności. Jest to zdecydowanie dużym atutem dla sklepu Bilbette Outlet. Bon jest doskonałym prezentem na specjalną okazję taką jak urodziny, walentynki, prezent pod choinkę i inne.

2. Jak dokonać płatności Bonem? Każdy Bon ma swój zidentyfikowany numer płatniczy. Numer ten musi zostać wykorzystany jednorazowo, więc jeśli jesteś posiadaczem Bonu za 100zł, Twoje zakupy powinny być na minimalną kwotę 100zł. W okienku płatności pojawi się opcja zapłaty voucherem, tu należy wpisać numer Bonu.

II. DOSTĘPNOŚĆ TOWARU 

1. Czy wasz towar jest dostępny ‘od ręki’? Tak, cały nasz asortyment jest dostępny od momentu zakupu. Tu wyróżniamy się wśród innych e-sklepów, gdzie na dostawę towaru oczekuje się czasami kilka tygodni. Jeśli jesteś członkiem Klubu Bilbette przysługuje Ci prawo rezerwacji nowych kolekcji w przedsprzedażach. Tutaj będziesz miał możliwość zakupić bieliznę jako pierwszy, zanim towar ukaże się w naszym e-sklepie.

2. Czy wszystkie dostępne rozmiary są pokazane w sklepie? Tak, ponieważ jesteśmy outletem nie jesteśmy zawsze w stanie zagwarantować asortymentu w każdym rozmiarze. Najczęściej sprzedawane rozmiary bardzo szybko znikają, więc należy śledzić stronę sklepu, Facebook lub Instagram aby dowiedzieć się o uzupełnieniu asortymentu.

3. Czy można zakupić komplety w tej samej stylistyce i kolorze?
Tak, natomiast nie każdy model jest produkowany lub dostępny w komplecie. Tam, gdzie mamy dostępne komplety, informacja jest zamieszczona na stronie przeglądanego produktu. Tam znajdziecie również dodatkowe pasujące style polecane przez stylistów Bilbette.

III. EKSKLUZYWNA

1. Co znajdę w sekcji Ekskluzywna?
Cały asortyment Ekskluzywnej oferowany jest ze zniżkami w cenach outletowych. W tej kategorii wszystkie metki i oznakowania marki są zachowane.

IV. HURT

1. Jaka jest minimalna wartość zamówienia aby otrzymać ceny hurtowe?
Minimalna ilość towaru w jednym stylu to 100 sztuk i całkowita wartość zamówienia musi przekroczyć kwotę 2500zł.

V. JAKOŚĆ TOWARU

1. Jaka jest jakość oferowanej bielizny?
Nasza bielizna pochodzi od najlepszych zachodnich producentów, gdzie pierwotna cena detaliczna odzwierciedla jakość wykonania i użytych materiałów w produkcji. Na rynku polskim wyróżnia nas to, że nasza bielizna wykonana jest z miękkich, lekkich i płynnych tkanin, modelujących kształt i zapewniających komfort noszenia. Chodzi przecież o to, żeby bielizna odpowiednio układała się do kształtu naszego ciała, a nie odwrotnie. Pozyskujemy wiele klientek niezadowolonych z jakości bielizny na rynku, z powodu jej nietrwałości, barwników podrażniających skórę czy też deformowania kształu piersi. Bardzo często klientki informują nas o niepoprawnie wyprofilowanych miseczkach w stanikach lokalnej produkcji.
Nasz asortyment nie pochodzi z taniej, bezimiennej chińskiej produkcji. I tu zdecydowanie mamy przewagę.

VI. KĄCIK PROSTO OD PRODUCENTA

1. Co znajdę w kąciku Prosto od Producenta?
W kąciku Prosto od Producenta oferujemy szeroki wybór bielizny z tzw ‘odciętą metką’ znanych światowych marek. Metki te są odcięte lub skrócone ze względu na politykę ochrony marki, w celu powtórnego wprowadzenia produktu do sprzedaży detalicznej. Wszystkie produkty są certyfikowane jako oryginalne, w 100% nowe, pierwszego gatunku i pochodzą prosto od producenta. Nasz kącik Prosto od Producenta cieszy się ogromną popularnościa ze względu na bezkonkurencyjne ceny i wysokiej jakości towar.

2. Czy dla klientek ma znaczenie odcięta lub skrócona metka?
Nasze klientki informują nas, że zawsze po zakupie odcinają wszyte metki ze względu na komfort noszenia intymnej bielizny, wiec nie ma to dla nich znaczenia, czy jest ona odcięta przed czy po zakupie. Często metki uważane są za zbędne i niewygodne, dlatego też wielu producentów zaprzestała wszywania metek i zastąpiła je techniką druku ‘heat transfer’ bezpośrednio na materiale. My również oferujemy tego typu asortyment (nadruk loga marki jest wtedy zatuszowany).

3. Dlaczego odcięta jest nazwa producenta?
Zależnie od marki, w niektórych przypadkach jesteśmy zobowiązani do usunięcia nazwy producenta z oryginalnej metki przy powtórnym wprowadzeniu produktu do sprzedaży detalicznej. To zabezpiecza naszych producentów przed nadużywaniem ich praw autorskich, i zwrotów do ich sklepów sieciowych w celu osiągnięcia oryginalnej ceny detalicznej, która jest zawsze wyższa niż u nas.

4. Czy nazwy towaru w Bilbette Outlet odpowiadają oryginalnym nazwom produktów w sklepie sieciowym?
Cały asortyment jest oferowany pod naszymi własnymi kodami i nazwami, które nie korespondują z nazwami producenta. Natomiast klienci zaznajomieni z markami które oferujemy potrafią łatwo zidentyfikować asortyment.
W niektórych przypadkach towar jest oznaczony jako ‘ex’ np. ‘ex-M&S’ co oznacza pochodzenie danej marki, w tym przypadku marki M&S. Towar jest oznaczany według licencji jaką posiadamy na jego sprzedaż od producenta.

VII. KLUB BILBETTE

1. Co to jest Klub Bilbette?
Klub Bilbette jest programem lojalnościowym, który został założony z myślą o naszych klientach. Aby dołączyć do Klubu Bilbette musisz zarejestrować się (prawy górny róg strony). Członkowstwo w Klubie jest całkowicie bezpłatne. Przynależenie do Klubu Bilbette zapewnia pełen komfort zakupów i zgromadzanie punktów w naszym e-sklepie. Doceniając okazane nam oddanie i zaufanie, w ramach przynależenia do Klubu Bilbette, oferujemy Ci wiele korzyści.

2. Jakie są korzyści z przynależenia do Klubu Bilbette?
Zapraszamy odwiedzić stronę Klub Bilbette.

VIII. PŁATNOŚCI I DOSTAWA

1. W jaki sposób mogę zapłacić za swoje zamówienie?
Zapraszamy odwiedzić stronę Płatności w stopce strony.

2. Jak zapakowana jest przesyłka?
Towar, zależnie od wielkości, wagi i kategorii, pakowany jest w koperty bąbelkowe lub tekturowe pudełka.

3. Jakie są dostępne sposoby wysyłki moich zakupów?
Zapraszamy odwiedzić stronę Realizacja i koszty dostawy w stopce strony.

4. Otrzymałem/am informację o wysyłce mojego zamówienia kilka dni temu, ale przesyłka jeszcze nie dotarła.
Prosimy o kontakt z nami jeśli termin realizacji (termin wysyłki wraz z terminem przygotowania zamówienia) przekroczy 5 Dni Roboczych. W przypadku dostawy kurierem w 24h, prosimy o kontakt zaraz po upływie terminu.

5. Czy możliwa jest wysyłka zamówienia za granicę?
Tak, prosimy o bezpośredni kontakt z nami w celu ustalenia zamówienia i kosztów przesyłki.

6. Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?
Tak, w Salonie Wystawowym w Mielcu.

IX. ROZMIARY

1. Czy wasza bielizna ma oznaczenia rozmiarowe polskie?
Ponieważ większość naszej bielizny pochodzi od marek z Wielkiej Brytanii, Irlandii i USA, bielizna jest oznaczona rozmiarami, które są standardem w danym kraju. W e-sklepie podajemy rozmiary polskie i brytyjskie.
Tabele rozmiarowe znajdziecie na stronie Tabela rozmiarów PL/UK/US.

2. Jak najlepiej dobrać rozmiar biustonosza do mojej figury?
Zapraszamy do poradnika Czy wiesz jak poprawnie się zmierzyć?

X. SALON WYSTAWOWY

1. Co to jest Salon Wystawowy?
Salon Wystawowy powstał z myślą o naszych lokalnych klientach, jak również tych, którzy chcą nas odwiedzić osobiście. W Salonie oferujemy wystawę całej naszej kolekcji dostępnej na stronach e-sklepu, jak również resztki przeszłych kolekcji.

2. Gdzie znajduje się Salon Wystawowy?
Salon znajduje się na ulicy Miłej 4 w Mielcu. Dzielnica Smoczka, w rejonie Galerii Navigator.

3. Czy w Salonie Wystawowym mogę zakupić bieliznę?
Tak, zapraszamy wszystkich na zakupy detaliczne w Salonie. Oferujemy tam wiele dodatkowych zniżek i więcej asortymentu niż na stronach e-sklepu.