Częste pytania

SPIS TREŚCI:

I. Bony podarunkowe

II. Dostępność towaru

III. Hurt

IV. Jakość towaru

V. Klub Bilbette

VI. Płatności i dostawa

VII. Rozmiary

VIII. Butik Mielec

I. BONY PODARUNKOWE 

1. Co to są bony podarunkowe? Bon podarunkowy to elektroniczna forma bonu towarowego. Bon można nabyć w naszym e-sklepie i jest dostępny w 3 nominałach: 50, 100 i 200 zł. Po opłaceniu zamówienia Bon jest wysyłany pocztą do zamawiającego. Posidacz Bonu może go wykorzystać na dowolną bieliznę w całym asortymencie sklepu. Jesteśmy jedną z niewielu firm oferujących Bony, które nie mają terminu ważności. Jest to zdecydowanie dużym atutem dla sklepu Bilbette Outlet. Bon jest doskonałym prezentem na specjalną okazję taką jak urodziny, walentynki, prezent pod choinkę i inne.

2. Jak dokonać płatności Bonem? Każdy Bon ma swój zidentyfikowany numer płatniczy. Numer ten musi zostać wykorzystany jednorazowo, więc jeśli jesteś posiadaczem Bonu za 100zł, Twoje zakupy powinny być na minimalną kwotę 100zł. W okienku płatności pojawi się opcja zapłaty voucherem, tu należy wpisać numer Bonu.

II. DOSTĘPNOŚĆ TOWARU 

1. Czy wasz towar jest dostępny ‘od ręki’? Tak, cały nasz asortyment jest dostępny od momentu zakupu. Tu wyróżniamy się wśród innych e-sklepów, gdzie na dostawę towaru oczekuje się czasami kilka tygodni. Jeśli jesteś członkiem Klubu Bilbette przysługuje Ci prawo rezerwacji nowych kolekcji w przedsprzedażach. Tutaj będziesz miał możliwość zakupić bieliznę jako pierwszy, zanim towar ukaże się w naszym e-sklepie.

2. Czy wszystkie dostępne modele i rozmiary są pokazane w e-sklepie? Wszystkie modele i rozmiary można znaleźć w naszym lokalnym butiku w Mielcu, ok 60% kolekcji wystawiana jest w e-sklepie. Najczęściej sprzedawane rozmiary bardzo szybko znikają, więc należy śledzić stronę sklepu, Facebook lub Instagram aby dowiedzieć się o uzupełnieniu asortymentu. Często realizujemy zamówienia poprzez Facebook, gdzie pokazujemy cały nasz asortyment.

3. Czy można zakupić komplety w tej samej stylistyce i kolorze?
Tak, natomiast nie każdy model jest produkowany lub dostępny w komplecie. Tam, gdzie mamy dostępne komplety, informacja jest zamieszczona na stronie przeglądanego produktu. Tam znajdziecie również dodatkowe pasujące style polecane przez stylistów Bilbette.

III. HURT

1. Jaka jest minimalna wartość zamówienia aby otrzymać ceny hurtowe?
Minimalna ilość towaru w jednym stylu to 100 sztuk i całkowita wartość zamówienia musi przekroczyć kwotę 2500zł.

IV. JAKOŚĆ TOWARU

1. Jaka jest jakość oferowanej bielizny?
Nasza bielizna pochodzi od najlepszych zachodnich producentów, gdzie pierwotna cena detaliczna odzwierciedla jakość wykonania i użytych materiałów w produkcji. Na rynku polskim wyróżnia nas to, że bielizna wykonana jest z miękkich, lekkich i płynnych tkanin, modelujących kształt i zapewniających komfort noszenia. Chodzi przecież o to, żeby bielizna odpowiednio układała się do kształtu naszego ciała, a nie odwrotnie. Pozyskujemy wiele klientek niezadowolonych z jakości bielizny od nieznanych marek, masowych sieciówek etc, z powodu jej nietrwałości, barwników podrażniających skórę czy też deformowania kształu piersi. Bardzo często klientki informują nas o niepoprawnie wyprofilowanych miseczkach w stanikach lokalnej produkcji. Nasz asortyment nie pochodzi z taniej, bezimiennej chińskiej produkcji.

V. KLUB BILBETTE

1. Co to jest Klub Bilbette?
Klub Bilbette jest programem, który został założony z myślą o naszych klientach. Aby dołączyć do Klubu Bilbette musisz zarejestrować się (prawy górny róg strony). Członkowstwo w Klubie jest całkowicie bezpłatne. Przynależenie do Klubu Bilbette zapewnia pełen komfort zakupów. Doceniając okazane nam oddanie i zaufanie, w ramach przynależenia do Klubu Bilbette, oferujemy Ci wiele korzyści: specjalne oferty, informacje o nowych dostawach, wyprzedażach, upominki w dniu urodzin etc.

2. Jakie są korzyści z przynależenia do Klubu Bilbette?
Zapraszamy odwiedzić stronę Klub Bilbette.

VI. PŁATNOŚCI I DOSTAWA

1. W jaki sposób mogę zapłacić za swoje zamówienie?
Zapraszamy odwiedzić stronę Płatności w stopce strony.

2. Jak zapakowana jest przesyłka?
Towar, zależnie od wielkości, wagi i kategorii, pakowany jest w koperty bąbelkowe lub tekturowe pudełka.

3. Jakie są dostępne sposoby wysyłki moich zakupów?
Zapraszamy odwiedzić stronę Realizacja i koszty dostawy w stopce strony.

4. Otrzymałem/am informację o wysyłce mojego zamówienia kilka dni temu, ale przesyłka jeszcze nie dotarła.
Prosimy o kontakt z nami jeśli termin realizacji (termin wysyłki wraz z terminem przygotowania zamówienia) przekroczy 5 Dni Roboczych. W przypadku dostawy kurierem w 24h, prosimy o kontakt zaraz po upływie terminu.

5. Czy możliwa jest wysyłka zamówienia za granicę?
Tak, prosimy o bezpośredni kontakt z nami w celu ustalenia zamówienia i kosztów przesyłki. Wszystkie zamówienia do 2 sztuk na terenie EU realizowane są Pocztą Polską w cenie 25zł.

6. Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?
Tak, w naszym Butiku na ul Miłej w Mielcu.

VII. ROZMIARY

1. Czy wasza bielizna ma oznaczenia rozmiarowe polskie?
W e-sklepie podajemy rozmiary polskie i brytyjskie. Tabele rozmiarowe znajdziecie na stronie Tabela rozmiarów PL/UK/US.

2. Jak najlepiej dobrać rozmiar biustonosza do mojej figury?
Zapraszamy do poradnik Jak się mierzyć

VIII. Butik MIELEC

1. Gdzie znajduje się Butik w Mielcu?
Salon znajduje się na ulicy Miłej 4 w Mielcu. Dzielnica Dziubków, w rejonie największej mieleckiej Galerii Navigator.

2. Czy w Butiku akceptujecie karty ?
Tak, akceptujemy karty jako forma płatnicza.