Charytatywnie

Against Breast Cancer to instytucja charytatywna wspierająca pionierskie badania nad nowymi terapiami, narzędzia do wcześniejszej diagnozy i porady, aby zmniejszyć ryzyko nawrotów i ich nawrotu. Współpracując z ekspertami naukowymi, pragną zwiększyć wskaźniki przeżycia pacjentek z rakiem piersi, i ostatecznie odkryć szczepionkę przeciwko rakowi piersi.

Recykling Używanych Staników

Zapraszamy do wspólnego recyklingu niechcianych lub/i używanych biustonoszy wspólnie z organizacją Against Breast Cancer. Za naszym pośrednictwem, Wasze niekochane biustonosze zostaną zużytkowane w celu walki z rakiem. Za każdą tonę uzbieranych staników, Against Breast Cancer otrzymuje 3500zł  na pionierskie badania nad rakiem piersi. Te same biustonosze również pomogą wspierać małe firmy w Afryce.

Wspólnie z partnerami zajmującymi się recyklingiem, projekt odzyskiwania tekstyliów zapobiegnie przedostawaniu się biustonoszy na wysypisko śmieci. W zamian, odbiorcy w krajach: Togo, Ghana i Kenia nadadzą im nowe życie. Tam biustonosze są nadal zbyt drogie, by produkować je lokalnie. Natomiast wszystkie biustonosze, które są poza możliwością odświeżenia, będą zdemontowane i odpowiednio zutylizowane.

BUTIK BILBETTE OUTLET 

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do oddania niechcianych staników do naszego punktu w Mielcu na ul Miłej 4. Tutaj znajdziecie ‚Bra Bank’, czyli wielki różowy kosz na biustonosze do recyklingu.

UWAGA: Oddawanie staników nie jest połączone z żadną ofertą zakupową, czy marketingową.

Z recyklingu mogą skorzystać wszyscy, nie tylko nasi klienci. Prowadzimy recykling cały rok.

RECYKLING NA ODLEGŁOŚĆ

Zapraszamy do recyklingu wysyłkowego:

Bilbette Outlet

Ul Miła 4

39-300 Mielec

Tel: 17 7491279
Email: bieliznabilbette@gmail.com

Na przesyłce prosimy odnotować: „Recykling”, dziękujemy!